1994 yılında Ankara’da kurulan şirketimiz 2008 tarihinden itibaren Ancyra İnşaat Eml.Tur.Tic.Ltd.Şti olarak Fethiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketimiz o tarihten itibaren inşaat sektörüne çok sayıda proje kazandırmış olup yerel ve global pazardaki yerini de sağlamlaştırmıştır.

Yaşadığımız bölgenin coğrafi özelliklerini de dikkate alarak Deprem Yönetmeliği çerçevesinde inşaa ettiğimiz binalarda kalite-konfor-güvenlik unsurlarından ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli ilkemiz olmuştur. Faaliyetlerimizde projelendirmeden uygulamaya, sunumdan anahtar teslime kadar olan sürecin her aşaması titizlikle takip edilmekte olup alanında uzman ekibimiz ve işbirlikçilerimiz ile birlikte çalışılmaktadır.

Çevre bilincimizin getirdiği sorumluluk gereği çalışmalarımızda çevre ve gürültü kirliliği gibi konularda maksimum hassasiyet göstermekte olup çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğini de dikkatle ele almaktayız.

Geleceğe yatırım yaparak sahip olunacak konforlu ve güvenli yaşam alanları inşa etme hedefimizi gerek yerli gerek yabancı müşterilerimizin memnuniyetleri ile her geçen gün daha da ileriye taşımaktayız. Bununla birlikte turizmin gözbebeği şehrimizde 2022 yılı içerisinde Turizm ve Konaklama Sektöründe de yer almayı hedeflemekteyiz.